15.04.2020

Pierwsze wypłaty już na kontach naszych Klientów

Izabela Ustymenko

W ramach wprowadzonego programu pomocowego tzw. „Tarczy Antykryzysowej” przedsiębiorcy mogą starać się o dofinansowanie do wynagrodzeń swoich pracowników i zleceniobiorców. Nasza Kancelaria wspierała licznych pracodawców w ubieganiu się o wsparcie z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Skutecznie przeprowadziliśmy naszych Klientów przez cały proces wnioskowania o dofinansowanie. Pierwsze transze środków pieniężnych już wpłynęły na ich konta bankowe umożliwiając wypłatę wynagrodzeń pracownikom.
Od wczoraj ruszył również nabór na inne formy dofinansowania wynagrodzeń pracowniczych, działalności gospodarczej przez samozatrudnionych, które można uzyskać za pośrednictwem Powiatowych Urzędów Pracy.
Rząd ogłasza także kolejne metody wsparcia poprzez programy pożyczkowe w ramach różnych instytucji.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Kraków
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl