20.05.2020

Pandemia przyspiesza migrację do chmury

Izabela Ustymenko

W działach IT wielu firm uważa się teraz za konieczne przyspieszenie migracji do architektur obsługujących rozwiązania multicloud z uwagi na zagrożenie koronawirusem.

Według International Data Corporation (IDC) do 2022 r. ponad 90 procent przedsiębiorstw na całym świecie, aby zaspokoić swoje potrzeby infrastrukturalne, będzie polegać na połączeniu lokalnych lub dedykowanych chmur prywatnych, wielu chmur publicznych i starszych platform. Przewiduje się nawet, że rosnące dążenie firm do łagodzenia przyszłych zakłóceń poprzez większą elastyczność i odporność może sprawić, że rok 2021 stanie się „rokiem wielu chmur”.

https://www.hpe.com/us/en/insights/articles/how-covid-19-accelerated-the-move-to-hybrid-cloud-2005.html?chatsrc=em-en&jumpid=ba_384tmpnsw5_aid-520023674

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Kraków
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl