23.04.2020

Prowadzimy szkolenia i warsztaty online dla klientów

Izabela Ustymenko

Nasza Kancelaria prowadzi szkolenia i prelekcje online dla klientów zainteresowanych zmianami w prawie związanymi z epidemią. W środę 22 kwietnia miał miejsce webinar pt. Jak zapobiegać negatywnym konsekwencjom gospodarczym koronawirusa? Prawnicy z naszej Kancelarii poprowadzili prelekcę dotyczący wpływu pandemii COVID-19 na zobowiązania kontraktowe. Tematyka webinaru w szczególnym stopniu dotyczyła wpływu aktualnej sytuacji epidemicznej na zobowiązania wynikające z umów najmu. W trakcie webinaru zaprezentowane zostały instrumenty prawne pozwalające na ukształtowanie wzajemnych zobowiązań stron w dobie koronawirusa oraz dyskutowano nad dotychczas wypracowanymi rozwiązaniami w tym zakresie. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z organizacją Aspire zrzeszającą firmy o zasięgu międzynarodowym, głównie z sektora BPO.

Kontakt

Konieczny, Wierzbicki
Kancelaria Radców Prawnych sp.p.
Kraków
Warszawa

ul. Piękna 15 lok. 34

+48 12 3957161

kancelaria@kwkr.pl

    Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA v3. Więcej informacji o Google reCAPTCHA znajduje się w polityce prywatności i warunkach świadczenia usług.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Krakowie, ul. Kącik 4, 30-549 Kraków.
    Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną przez formularz kontaktowy i dalszej komunikacji (co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes) – przez czas nie dłuższy niż konieczny do udzielenia Ci odpowiedzi, a potem przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
    Autoryzowany Doradca New Connect Invest in Poland british polish chamber of commerce Laureat Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2018 CATALYST Autoryzowany Doradca Irish polish chamber of commerce restrukturyzacja.pl